RollerCoaster Tycoon® Classic

Kendi Lunaparkını İnşa Et
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 15.99 TL
  • Boyut 442 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Atari
RollerCoaster Tycoon yılların eskitemediği bir Lunapark işletme oyunudur. Atarinin göz bebeği durumunda olan RollerCoaster Tycoon simülasyon oyunları arasında en beğenilenler arasındadır.

RollerCoaster Tycoon oyunu ile kendi Lunapark işletme simülasyonunuzu kurabilirsiniz, Yeni özellikleri ve genişletilebilir harita ile önceki sürümlerinden daha fazla eşya ve özelleştirme seçeneği sunan RollerCoaster Tycoon iTunes fiyatı 15.99TL. Oyun içi satın almalar ile bir çok görev ve oyuncağı satın alabilirsiniz.

Hız Trenleri ile ziyaretçilerin dikkatini çekin ve diğer oyuncaklara yer ayırın. Genişletilebilir harita ile daha fazla oyuncak kurabilir ve görevleri daha kolay şekilde tamamlayabilirsiniz. 95 adet klasik harita ile gelen ve her haritanın kendisine özgün görevleri bulunan RollerCoaster Tycoon Yönetim oyunlarını sevenler için efsane bir oyundur. Grafik kalitesi oynanış kalitesi ile birlikte son derece kaliteli bir oyun yapan Atarinin bu oyunu biraz pahallı olsa da aldığı parayı son derece hak ediyor. 

 Yeni Oto Park Tasarımcısı ile gelen ziyaretçileri daha verimli otopark ve otoparktan oyuncaklara taşıma servisleri ayarlayarak Lunaparkın kazancını arttırabilirsiniz. Oyun alanları düzenleyicisi ile yemek alanları ve yolları çizebilir daha fazla kazanç yolu bulabilirsiniz. Oyuncakların dikkat çekmesi ve eğlenceli hale gelmesi için yeni ses paketinden oyuncaklara ses vererek Ziyaretçilerin Luna parkınızdan mutlu ayrılmasını sağlayabilirsiniz.

 RollerCoaster Tycoon® Classic indir
DİĞER SÜRÜMLER